logo
  • +90 (212) 812 26 30
  • Eğitim Saatleri: 07:30-18:00
  • Batışehir Sitesi C1 Blok, Bağcılar İSTANBUL
Çocukta Jimnastiğin Önemi

Çocukta Jimnastiğin Önemi

Çocuklarımızın daha enerjik daha sağlıklı ve daha sosyal birer yetişkin olabilmesi için sporun önemi oldukça büyük! İlk çocukluk döneminde spora attıkları ilk adımlarının kaba motor becerilerinin gelişmesi ve fiziksel gelişimlerini desteklemektedir.

Devamını Oku
Okul Öncesinde Görsel Sanatlar ve Resim

Okul Öncesinde Görsel Sanatlar ve Resim

Çocukların duyularını kullanarak deneyim elde etmeleri ve öğrenmeleri önemlidir. Sanat etkinlikleri ile çocuklar tüm duyularını etkin bir şekilde kullanma fırsatı elde ederler, aynı zamanda kas gelimlerini destekler. Çocuklar boyalar, kâğıtlar, farklı materyeller, yoğurma maddeleri v.b. kullanırken yaratıcılıkları geliştirirken bir taraftan da tüm duyu organlarının aktif bir şekilde çalışmasını diğer taraftan da geri dönüşüm yetisini kazanmasını sağlar.

Devamını Oku
Çocukta Yabancı Dil

Çocukta Yabancı Dil

Erken yaşta yabancı dil öğrenmenin çocuğa sağladığı bir çok fayda vardır. Çocukta özgüven gelişimini sağlar, farklı dilden konuşan insanı anlamak ve iletişim kurabilmek, o dilde şarkılar söyleyebilmek v.s çocuğun özgüvenini geliştirmede önemli bir yere sahiptir. Çocuğun matematiksel ve bilimsel kabiliyetini geliştirir.

Devamını Oku
Okul Öncesinde Drama

Okul Öncesinde Drama

Eğitimde dramanın amacı, Öğrencinin yaratıcılığını harekete geçirmek, kendini ifade edebilmesini sağlamak, kendini tanımasına ve yaşamı çok yönlü algılamasına yardımcı olmak, ifade gücünü arttırmaktır. Estetik duygusunun ve bilincinin gelişmesine katkıda bulunur. Drama yoluyla çocuk, olaylar ve durumları, bunların arasındaki bağlantıları kolayca öğrenebiliriler.

Devamını Oku

Adresimiz

Batışehir Sitesi C1 Blok,
Bağcılar İSTANBUL

Telefon Numaramız

+90 (212) 812 26 30
 

Eposta Adresimiz

info@baticocukanaokulu.com